top of page


W wygodny sposób wypełnij formularz ofertowy, gdzie podasz nam wszystkie niezbędne informacje do sporządzenia oferty na prace projektowe. W przeciągu 48 godzin odeślemy Państwu ofertę na prace projektowe oraz termin realizacji.

W dobie pandemii COVID-19 po otrzymaniu oferty, podpisanie umowy odbywa się po spotkaniu online, na którym omawiane są szczegóły.

Dalej spotkania, na których prezentowane są koncepcje oraz podejmowane kluczowe decyzje projektowe odbywają się online z pośrednictwem platformy ZOOM. Bez wychodzenia z domu załatwisz z nami wszystkie sprawy projektowe. Ponadto na podstawie pełnomocnictwa my załatwimy za Państwa wszystkie sprawy formalno-prawne z Urzędzie/ Starostwie na terenie całej Polski!

Na życzenie klienta możemy spotkać się u nas w pracowni projektowej- posiadamy przystosowaną salę konferencyjną, która po każdym spotkaniu jest dezynfekowana. Więcej informacji o przepisach związanych z pandemią COVID-19.18 wyświetleń0 komentarzy

Za pomocą gogli Cardboard i aplikacji mobilnej YouTube możesz oglądać filmy 360° oraz VR180 i poczuć się jak w centrum akcji.

  1. Złóż gogle Google Cardboard.

  2. Otwórz aplikację YouTube.

  3. Wyszukaj film VR lub przejdź na kanał Rzeczywistość wirtualna w YouTube, wpisując w wyszukiwarkę „rzeczywistość wirtualna”. Ta ikona oznacza, że udało Ci się znaleźć odpowiedni kanał.

  4. Wybierz film VR.

  5. Aby rozpocząć oglądanie, dotknij przycisku odtwarzania.

  6. Dotknij ikony gogli Cardboard . Ekran podzieli się na dwa mniejsze.

  7. Umieść telefon w goglach Cardboard.

  8. Rozejrzyj się, aby obejrzeć film VR180 lub 360°.

Dowiedz się więcej o oglądaniu filmów 360° i 180°. Aby używać gogli Cardboard na iPhonie lub iPadzie, musisz korzystać z systemu iOS w wersji 9 lub nowszej. Uwaga: odtwarzanie filmów VR180 i 360° nie jest obecnie możliwe w przeglądarkach mobilnych. Dotyczy to także aplikacji w przeglądarkach i stronach internetowych poza YouTube.


Źródło: https://support.google.com/youtube/answer/6239930?hl=pl


7 wyświetleń0 komentarzy
12 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page