top of page

JAK TO DZIAŁA?

Istnieje możliwość zamówienia gotowego projektu. Jak to działa? Po złożeniu zamówienia i opłaceniu wystawionej przez nas proformy drukujemy projekt w 4 egzemplarzach z wpisanymi danymi inwestora oraz danymi inwestycji, następnie stemplujemy całą dokumentację  dodajemy przynależność do Izby Architektów RP i uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń naszego głównego architekta i wysyłamy całość do Państwa kurierem kolejnego dnia. Projekt w dalszej kolejności wykorzystywany jest jako część załącznika do pozwolenia na budowę.

CO ZAWIERA NASZ PAKIET?

Projekt katalogowy zawiera załącznik do projektu budowlanego- część architektoniczną: rzut fundamentów (skala 1:100), rzut parteru (skala 1:100), rzut piętra (skala 1:100), rzut poddasza (skala 1:100), rzut dachu (skala 1:100), dwa przekroje (skala 1:100), elewacje (skala 1:100), opis techniczny architektury.

DOM KHAKI-01 160 M2

Nowoczesny dom jednorodzinny składający się z 2 prostokątnych, przecinających się brył. Funkcjonalny rzut sprawia, że dom idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Gabinet w domu może zostać zastąpiony jako pokój dla kolejnego mieszkańca. Proponowane przez nas materiały to szara cegła wraz z metalowymi lub tynkowanymi panelami w kolorze khaki.

10 000 PLN